Avarda oma silmaringi

Istudes nüüdisaegse sihvakate vormidega laia armatuurlaua taha, tajud avarustunnet ja näed segamatult suurepärast vaadet teele. Pole vahet, kas sõidad läbi linna või kõrgele mägedesse – naudi enda ees avanevat maastikku ja põnevust, mis ootab juba järgmise nurga taga.

 

 

Meeleoluvalgustus

Mahe ja luksuslik meeleoluvalgustus, mille värvi saab valida 32 eri tooni seast, lisab interjöörile kauneid aktsente. Pimestamise vältimiseks kuulub valikusse ka ööseadistus, mis loob sõitmiseks rahulikuma õhkkonna.

Pole saadaval mudeliversioonile Quartz.

 


 

Nutikas, digitaalne ja intuitiivne

Torrese ergonoomilise ja harmooniliselt ühtseks tervikuks sulava sisekujundusega interjööris on minimaalselt füüsilisi juhtelemente – selge teabevahetus ning kasutusmugavus ja -lihtsus on tagatud kolmel eraldi ekraanil kuvatava info abil.

 

Torrese armatuurlaual asub 12,5” digitaalne näidikuplokk, heli- ja navigatsioonisüsteemi* 9” ekraan ning 8” LCD-puuteekraan temperatuuri reguleerimiseks ja muude funktsioonide seadistamiseks.
* Navigatsioonisüsteem kuulub mudeliversiooni Quartz valikvarustusse ning mudeliversiooni Sapphire põhivarustusse.

 

 

Ühenda oma telefon autoga

Apple CarPlay või Google Android Auto abil saad kasutada oma mobiiltelefoni funktsioone mugavalt ka autos. Ja kui sinu telefon saab tühjaks, aseta see juhtmevabale laadijale* keskkonsoolis või kasuta USB-pesasid ees või taga.

* Juhtmevaba laadija ei ole saadaval mudeliversioonile Quartz.

 

 

Mugav sõita nii esi- kui tagaistmel

Juhiistet saab elektriliselt reguleerida 8 eri suunas ning see on varustatud 2 suunas reguleeritava nimmetoega. Tagaistmel teeb sõidu mugavamaks kallutatav seljatugi. Istmesoojendus on saadaval nii esi- kui ka tagaistmete jaoks, ventileerimisfunktsioon ainult esiistmete jaoks.
Eelkirjeldatud istmete funktsioonid ei ole saadaval mudeliversioonile Quartz.

 

 

Keskmise maasturi vääriline suur pagasimaht

Torrese pakiruumi maht on oma klassi suurim: alates 703 liitrist kuni 1662 liitrini. Lisaks asub üks varjatud ja eriti turvaline panipaik ka pakiruumi põranda all, et auto väiksemaidki soppe tõhusalt ära kasutada. Nüüd võib kogu see suur ja praktiline hoiuruum saada osaks sinu uuest elustiilist.