Ruumikas ja mugav

Sisenedes Musso või Musso Grandi luksuslikku kabiini, avaldab kohe muljet rikkalik mugavusfunktsioonide valik. Kvaliteetmaterjalide kasutamine läbivalt kogu salongis tugevdab luksuslikku üldmuljet, samal ajal kui lai põhivarustuse valik näitab, et siin hoolitakse igast sõitjast ja arvestatakse nende vajadustega.

 

 

Digitaalne näidikuplokk

Musso on varustatud 12,3-tollise Supervision TFT-LCD-näidikuplokiga. See on ühendatud ka keskse info- ja meelelahutussüsteemiga, et kaardid ja ülevaade kuulatavast muusikast või raadiojaamast oleks otse juhi vaateväljas.

 

 

12,3” ekraaniga multimeedia- ja navigatsioonisüsteem

Musso põhivarustusse kuulub puuteekraaniga navigatsioonisüsteem, Apple CarPlay, Android Auto ning Dual Bluetooth-ühendus, mille abil saab süsteemiga ühendada samaaegselt kaks eri seadet. Valikvarustusena on saadaval 360o täisvaatemonitor, mis teeb manööverdamise autoga lihtsamaks ja ohutumaks.

 

Elegantne ja avar

Musso salong on üks ruumikamaid ja mugavamaid omas klassis. Kui Musso välisilme mõjub väga dünaamiliselt, siis salongis valitseb luksuslik rahu. Liigsete ilustusteta puhas siseruum pakub avarustunnet ja optimaalset mugavust igale sõitjale.

Valikvarustusena pakutavad pehme ja sileda Nappa-nahaga kaetud istmed peegeldavad tähelepanelikku suhtumist uue Musso viimistluskvaliteeti ja igasse detaili.

 

Mugavus saab alguse pisiasjadest

Musso saab varustada esi- ja tagaistmete istmesoojenduse, ventileeritud esiistmete ja piilaritel asuvate käepidemetega. Ruumilahendust kabiinis on optimeeritud, et põrand teise istmerea ees oleks ühetasane ning tagaistujate jalaruum suurem. Lisaks saab tagaistme seljatuge 27 kraadi tahapoole kallutada, et istumisasend oleks veelgi lõõgastavam. Pole mingit kahtlust, et see on maailma kõige mugavam pikapi tagaiste.