Kogu maasturi praktilisus edumeelses täiselektriautos

Tugevdades oma head mainet maasturite spetsialistina, astub KGM | SsangYong oma esimese elektrilise linnamaasturiga Korando e-Motion järgmise suure sammu edasi. Lisaks Korandolt päranduseks saadud praktilisusele ja mitmekülgsusele on e-Motioni jõulise linnamaasturi välimuse all varjul täiustatud ohutussüsteemid ning – mis kõige tähtsam – säästlik ja keskkonnasõbralik puhas elektriajam.

 

 

551 liitrit ruumi pagasile

Alates pikkadest autoreisidest kaugetele maadele kuni lühikeste perekondlike väljasõitudeni rohelusse – e-Motion saab säravalt hakkama igas olukorras. Selle pakiruum on üks mahukamaid omas klassis ning rohkelt võimalusi istmeid ühe- või mitmekaupa kokku klappida laseb autol kohaneda kõige erinevamate olukordadega.

 

 

Moderne funktsionaalsus

Ruumika salongi armatuurlaual asuv „Blaze Cockpit“ on saavutanud ainulaadse harmoonia kõrgtehnoloogia ja kauni välimuse vahel. Täisdigitaalne 12,3-tolline näidikuplokk varustab juhti kogu vajaliku infoga, mida kuvatakse ka suurel keskekraanil.

 

Maastikusõiduvõimed

Korando e-Motioni maastikusõiduvõimetele ei leidu elektriautode seas võrdset. Nagu ühelt korralikult maasturilt võib oodata, on see väga mitmekülgne ja kohanemisvõimeline. Kõrge kliirens ning suured pealesõidu- ja eemaldumisnurgad lasevad ületada pea kõiki teele sattuvaid takistusi ja sõita läbi kuni 30 cm sügavusest veest.

 


 

7 aastat garantiid

KGM | SsangYong on Korando e-Motioni kvaliteedis kindel. Selle tõestuseks on tehasegarantii, mis kehtib 7 aastat või seni, kuni autoga on läbitud 150 000 km. Kõik autod on vastavalt kõrgeimatele standarditele välja töötatud ja toodetud Lõuna-Koreas.
 

Tule proovisõidule