Stiilne ja selge interjöör

SsangYong Korando salong mõjub kui hüpe tulevikku. Kasutatud on kvaliteetseid materjale, mis pakuvad silmailu ja on ka katsudes mõnusad. Suurt rõhku on pandud meeleolu loomisele ja tervik on võrdne SsangYongi lipulaeva, Rextoniga.

Salong on ülimalt juhisõbralik, mis tähendab head ergonoomiat, näidikute ja muude süsteemide kerget käsitsemist. Näidikuploki paneeli saab väikese lisaraha eest vahetada futuristliku 12,5” digitaalnäidiku vastu. Samamoodi saab lisada ka meeleoluvalguse, mille valikus 34 erinevat värvilahendust.

 

 

Armatuurlaua keskel on kasutajasõbralik puutetundlik ekraan. Baasvarustustasemega mudelil Crystal on see 8” ja kallimal mudelil Quartz 9”. Ekraani saab lihtsalt ühendada nutitelefoniga ja tagurduskaamera kuulub mõlema mudeli baasvarustusse. Quartzil on lisaks ka navigatsioonisüsteem.

Autojuhi mugavusele on erilist tähelepanu pööratud. Uuel juhistmel on kolm mugavustaset, mis sobituvad juhi kehaga, pakkudes ka head külgtuge. Lisavarustuse nimekirjast leiab nahksisu, elektriistmed ja isegi ventileeritavad istmed. Juhi mugavust lisab ka käetugi, millel on 60 mm seadistusruumi. Sõidumugavust lisab veelgi soojendusega rooliratas.
 

 

Taga on reisijatel rohkem jalaruumi ja avarust kui Kia Sportage’is, Nissan Qashqais või Peugeot 3008-s. Reguleeritavad tagaistmed kuuluvad baasvarustusse. Sõidunaudingut lisab madal müra- ja vibratsioonitase, mille nimel on tehtud palju tööd. Lisaks on logaritesse paigaldatud müratõkestavat materjali ja piilarid on täidetud vahuga.

 


Pakiruum ja hoiukohad

Osava ruumikasutuse tulemusena on salong avaram kui põhikonkurentidel ning sama kehtib ka 551-liitrise pakiruumi kohta. Piisavalt ruumi on ka uues armatuuris – näiteks kindalaegas mahutab hõlpsasti 10,5” ekraaniga sülearvuti.