Ohutussüsteemid, mis kaitsevad ja ennetavad

Korando e-Motion on varustatud KGM | SsangYongi täiustatud isejuhtimissüsteemiga Deep Control, mis kasutab sõidu ajal ümbruse pidevaks analüüsimiseks kaamerat ja radarit ning suudab ohtlikes olukordades õnnetuse vältimiseks kasutusele võtta erinevad ennetavad abinõud.

 

Intelligentne isekohanduv kiirushoidik  ja sõiduraja keskel püsimise abisüsteem

Sõites intelligentse isekohanduva kiirushoidikuga (IACC) autonoomsel sõidurežiimil, aitab sõiduraja keskel püsimise abisüsteem (CLKA) autot oma sõidurajal hoida. Jälgides ette suunatud kaameraga sõiduraja eraldusjooni ning parandades vajadusel rooli asendit, teeb CLKA-süsteem auto juhtimise mugavamaks, aidates nii suurtel kui ka väikestel kiirustel autot oma sõiduraja keskel hoida.

 

 

 

Autonoomne hädapidurdussüsteem

See süsteem aitab vältida või vähendada kokkupõrkeohtu, tuvastades aeglasemalt liikuvaid või teel seisma jäänud sõidukeid ning hoiatades juhti nende eest väikese ajavaruga juba ette.

 

 

Nutikas kaugtulede süsteem

Kui süsteem tuvastab vastassuunast läheneva sõiduki, lülitab see kaugtuled automaatselt ümber lähituledele, muutes sõidu pimedal ajal märksa lihtsamaks ja ohutumaks.

 

 

Liiklusmärkide tuvastussüsteem

See on ohutussüsteem, mis tuvastab liiklusmärke ja näitab juhile näidikuplokis märkidel olevat teavet.

 

 

Tipptasemel edumeelsed turvatehnoloogiad

Elektriline pidurdussüsteem, mis hõlmab ka kõiki elektroonilise stabiilsuskontrolli funktsioone, tagab esmaklassilise pidurdustõhususe ja madalama mürataseme mitte ainult kallakutel, vaid igat tüüpi teekatetel, et sõit oleks veelgi ohutum.

 

 

Tugev ja kindel

Suure tõmbetugevusega terase sisaldust tõsteti Korando e-Motioni raamis 77 protsendini, et teha see võimalikult vastupidavaks ja ohutuks. Tulemuseks on veelgi tugevam sõitjaid ümbritsev turvakarkass, mis tagab kõikidele autos viibijatele kokkupõrke korral kõrgtasemel kaitse.