Korando – luksuslikult varustatud

Uhiuus neljanda põlvkonna Korando on üheaegselt värske ja nüüdisaegne linnamaastur, mis säilitab oma praktilisuse pereautona. Lisaks suurepärasele mahutavusele suudab see järel vedada ligi kahetonnist haagist. Tänu uuele kerekonstruktsioonile ja erinevatele juhiabisüsteemidele on Korando turvalisus tipptasemel.

  • Väga hea hinna, varustuse ja mugavuse suhe.
  • Pakiruum on üks oma klassi suurimatest – 551 liitrit.
  • Tipptasemel turvalisus. SsangYong Korando saavutas Euro NCAP turvatestis maksimumtulemuse.
  • Garantii 5 aastat või 100 000 km.

Küsi pakkumist

 

Uue Korando salongist peegelduvad vastu tänapäevane stiil ja kvaliteetsed viimistlusmaterjalid. Muljetavaldava meeleolu loovad metallikrõhutusega detailid, suur 9-tolline LCD-ekraan TomTomi navigatsiooni ning eelseadistatud Android Auto ja Apple CarPlayga, stiilsed valgustuse värvilahendused ja luksuslikud nahkistmed.

 

Välimus

2016. aastal esitles SsangYong SIV-2 proovimudelit, mille stiilsed ja moodsad jooned on peaaegu täielikult üle võetud uue Korando kujundusse. Uus disain on vastavuses SsangYongi praeguse filosoofiaga, mida nägime esimest korda praeguses Rextonis.

Välimõõtudelt on 445 cm pikk ja 187 cm lai Korando eelmisest mudelist 4 cm pikem. Auto kõrgus on 162 cm, mis on eelmisest 5,5 cm vähem. Olulisim mõõt on 267,5 cm teljevahe, mis on võrreldes eelmise mudeliga 25 mm rohkem. Osava ruumikasutuse tulemusena on salong avaram kui põhikonkurentidel. Piisavalt ruumi on ka uues armatuuris – näiteks kindalaegas mahutab hõlpsasti 10,5” ekraaniga sülearvuti.

 

 

Üldmulje on endisest laiem ja madalam, mis on saavutatud horisontaalsete disainijoontega. Küljepealt vaadatuna on Korando kere noolja kujuga, mis lisab välimusele efektsust. Kaasaegset varustust esindavad LED-tagatuled ja küljepeeglite LED-suunatuled. Lisavarustusena on saadaval ka LED-sõidutuled ning LED-esiudutuled.

 

SsangYongi edasimüüjad

 

Hõbedased katusereelingud

Hõbedased katusereelingud

Soojendusega välispeeglid

Soojendusega välispeeglid

Vihmaandur

Vihmaandur

Tagaspoiler

Tagaspoiler

Tagatuled

Tagatuled

LED-esituled

LED-esituled

Tagumine kaitseraud

Tagumine kaitseraud

Esimene kaitseraud

Eesmine kaitseraud

Külgprofiil

Külgprofiil