Torres. Seiklus, mida ei osanud oodata

Torres on inspireeritud dramaatilistest loodusmaastikest. See julge, jõuline ja tahtekindel linnamaastur toob oma dünaamilise iseloomuga igapäevaellu rohkelt sõidurõõmu. Torres on varustatud 1,5-liitrise GDI-turbobensiinimootori (163 hj/120 kW, 280 Nm) ning Aisini 6-käigulise automaatkäigukastiga, mille käike saab vahetada ka roolil asuvate käiguvalitsatega. Saadaval on nii esi- kui ka nelikveoline versioon.

 

 

Vesi ei ole takistuseks

Tänu väga tõhusa hüdroisolatsiooniga šassiile saab Torresega kiirustel kuni 30 km/h läbi sõita kuni 30 cm sügavusest veest.

 

Nutikas ja kasutajasõbralik siseruum

Kui Torrese välimus jätab läbinisti karmi ja jõulise mulje, siis selle sisse on loodud pehmema ilmega mugav ja tänapäevane sõitjateruum. Ergonoomilise sisekujundusega interjööris on minimaalselt füüsilisi juhtelemente – selge teabevahetus ning kasutusmugavus ja -lihtsus on tagatud kolmel eraldi ekraanil kuvatava info abil.

 

Ohutult kohale ja tagasi

Tänu edumeelsele intelligentsele tehnoloogiale saad sõita oma sihtkohta alati rahuliku südamega. Tervelt 8 turvapatja* – see on suurim arv omas klassis – ja ülitugevad suure tõmbetugevusega terasest kerepaneelid tagavad juhi ja kõikide kaassõitjate igakülgse ohutuse. Ning selleks, et sõit oleks turvaline juba esimesest hetkest alates, on kõik viis istekohta varustatud turvavöö meeldetuletussignaaliga.
* Juhi põlveturvapadi ei ole saadaval mudeliversioonile Quartz.

Tule proovisõidule