Rabav disain. Agressiivselt dünaamiline.

Oma julge stiili ja vormikate kerejoontega on uus Musso saavutanud traditsioonilise pikapi ideaalsed proportsioonid ning jõulise hoiaku, mis kohe pilke püüab. See saab suurepäraselt hakkama maastikul ja tunneb end sama koduselt ka linnas: Musso on täiuslik partner nii tööks kui ka vabaks ajaks.

 

 

Jõuline kujundus

Uus Musso käib ajaga kaasas. See on puhastverd pikap, mis ühendab edumeelsed tehnoloogiad traditsioonilise kastiauto praktiliste funktsioonidega. Näiteks kuuluvad LED-esiudutuled juba selle põhivarustusse ning esilaternate jaoks on valikus suure valgustugevusega gaaslahenduslambid (HID).

 

Läbi ja lõhki praktiline

Muljetavaldav välimus ja läbinisti praktiline stiil. Dünaamilist väliskujundust rõhutavad tugevad reljeefsed õlajooned nii esi- kui tagatiibadel ning kombineeritud tagatuled. Veokasti kõigis neljas nurgas asuvad väljakeeratavad kinnitusaasad, mille külge saab väga lihtsalt ja kindlalt kinnitada igasuguseid koormaid. Musso Grandi veokasti maht on 1262 liitrit, ent veel enam hämmastab selle pikkus – 1610 mm, mis on meie turul kindlasti pikim Double Cab-mudeli veokast!