Küpsised

Meie võrguleht, nagu tavaliselt paljud teisedki võrgulehed, kasutab küpsiseid. Küpsiseid kasutatakse muu hulgas võrgulehe külastajate arvu ja eri osade statistiliseks jälgimiseks ning mõnede võrgulehe funktsioonide kasutamiseks ja võrgulehe kasutajapõhise sisu esitamiseks. Kogutud andmeid kasutatakse näiteks ka võrgulehe arendamiseks, reklaamitulemuste jälgimiseks ja reklaami suunamiseks väljapoole meie võrgulehte.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesemahulised tekstifailid, mis salvestatakse näiteks kasutaja arvuti või mobiiliseadme veebilehitseja mälusse võrgulehe külastamisel. Küpsis ei sisalda isikuandmeid ning selle kaudu ei ole võimalik üksikuid külastajaid tuvastada.
Küpsiste salvestamist võib takistada veebilehitseja seadeid muutes. Võimalik, et küpsiste keelamine võib takistada mõnede võrgulehe funktsioonide kasutamist. Arvesta ka sellega, et küpsiste seaded on seadme- ja veebilehitsejapõhised.

Küpsised, mida kasutame

Google Analytics: analüütiline küpsis, millega kogutakse analüütilisi andmeid võrgulehe külastajate kohta. Andmeid võidakse kasutada ka reklaami suunamiseks Google’i reklaamivõrgustikus.
Google Adwords/ DoubleClick: küpsis reklaamide suunamiseks ja tulemuste jälgimiseks Google’i reklaamivõrgustikus.
Adform: küpsis reklaamide suunamiseks ja tulemuste jälgimiseks Adformi reklaamivõrgustikus.
Facebook Pixel: küpsis reklaamide suunamiseks ja tulemuste jälgimiseks Facebookis.
Google Tag Manager: küpsis, mille kaudu haldame võrgulehele paigaldatavaid küpsiseid.

Kolmandate isikute küpsised

Meie võrgulehel võib esineda sisu, linke ja kontakte kolmandate isikute võrgulehtedele ning sotsiaalmeedia suhtluspluginaid seoses meie võrgulehel sisalduvate näiteks Facebooki ja YouTube’i videotega. Kolmandate isikute rakendustes kohaldatakse kõnealuse isiku enda andmekaitseavaldust, millega võid tutvuda kõnealuse isiku teenuse kasutamisel.

Küpsistest saadava teabe kasutajad

Eespool mainitud küpsiste kaudu kogutud andmeid kasutavad SY Motor OY ja sellega samasse kontserni kuuluvad firmad ning eraldi välja valitud võrgulehtede arendamise, analüüsi ja reklaamiga tegelevad allhankijad.