Võimas, dünaamiline ja äge

Torrese otsesissepritse ja turbolaaduriga bensiinimootor ning tõhus ja sujuvalt töötav käigukast reageerivad kiiresti ja täpselt kohe, kui liikumist alustad, demonstreerides esmaklassilist sooritusvõimet päriselu sõidutingimustes. Tunne tõelist sõidurõõmu ja naudi kontrolli, mille sulle annavad 3 optimeeritud sõidurežiimi: normaalne, sportlik ja talvesõidu režiim.

 

1,5 l turbolaaduriga GDI-bensiinimootor

Järgides üleilmset trendi muuta võimsad mootorid töömahult järjest väiksemaks, saavutab see jõuallikas maksimaalse pöördemomendi juba pööretel 1500 p/min, muutes igapäevased sõidud nauditavalt dünaamiliseks.
Suurim võimsus: 163 hj/120 kW, 5500 p/min
Suurim pöördemoment: 280 Nm

 


 

Aisini 6-käiguline automaatkäigukast

Uusim 3. põlvkonna 6-käiguline Aisini automaatkäigukast, mida kasutavad ka mõned maailma parimad sõiduautod, vahetab käike kiirelt ja sujuvalt, sobides hästi ka hoogsamaks sõiduks.

 

 

Nelikvedu

Sõites tihedas vihmas või maastikul, tagab Torres kindla ja stabiilse sõidu tänu optimaalsele veojõu jaotusele esi- ja tagarataste vahel.

 

 

Vesi ei ole takistuseks

Tänu väga tõhusa hüdroisolatsiooniga šassiile saab Torresega kiirustel kuni 30 km/h läbi sõita kuni 30 cm sügavusest veest.

 

 

Turvaline sõit koos haagisega

Juhul, kui haagis hakkab sõidu ajal küljelt küljele pendeldama, mõjutades roolimist ja suunastabiilsust, sekkub järelhaagise stabiliseerimisabi funktsioon ja aitab juhil kontrolli haagise liikumise üle taastada. Torresega saab vedada kuni 1500 kg raskust piduritega ja kuni 500 kg raskust piduriteta haagist.