Ruumikas ja paindlik

Rexton pakub rohkelt ruumi nii juhile kui kõigile kaassõitjatele, unustamata ka nende pagasit. Viiekohalises versioonis tunnevad end mugavalt kõik sõitjad ja ka pakiruumi maht on enam kui piisav – 820 liitrit. Seda on rohkem kui paljudes universaalkerega autodes.

 

 

Digitaalne näidikuplokk

Juhi ees asub 12,3-tolline digitaalne näidikuplokk, mis laseb teha valiku analoogstiilis või täielikult digitaalsete näitude vahel. See on ühendatud ka keskse info- ja meelelahutussüsteemiga, et kaardid ja ülevaade kuulatavast muusikast või raadiojaamast oleks otse juhi vaateväljas.

 

12,3” ekraaniga multimeedia- ja navigatsioonisüsteem

Rextoni põhivarustusse kuulub puuteekraaniga navigatsioonisüsteem koos Dual Bluetooth-ühendusega, mille abil saab süsteemiga ühendada samaaegselt kaks eri seadet. Valikvarustusena on saadaval 360o täisvaatemonitor, mis teeb parkimise lihtsamaks ja ohutumaks, andes juhile enesekindlust ka kõige kitsamates kohtades.

 


 

Ruumi kõigi ja kõige jaoks

Rexton on saadaval 5- või 7-kohalisena. See on kujundatud kohaks, kus oleks ka pikka aega järjest hea olla. Rohke õla- ja pearuumiga salong on avar ja luksuslik. Küllusliku jalaruumiga paistab silma ka teine istmerida, mille saab pagasile lisaruumi tekitamiseks mugavalt kokku klappida.

Kogu Sinu elu mahub Rextonisse vabalt ära, sest pakiruumi suurim maht on umbes 2 m³.
 

 

Mugavusest ümbritsetud

Need on väikesed mugavused, mis iga sõidu nauditavaks teevad. Teel olles saab telefoniga rääkida, sõnumeid jälgida, muusikat kuulata ja telefoni juhtmevabalt* laadida. Elektriline seisupidur ja asendimäluga* ventileeritavad* istmed on vaid osa mugavusvarustusest, mis Rextoni jaoks valikus on.
* Valikvarustus