Moderne funktsionaalsus

Ruumika salongi armatuurlaual asuv „Blaze Cockpit“ on saavutanud ainulaadse harmoonia kõrgtehnoloogia ja kauni välimuse vahel. Täisdigitaalne 12,3-tolline näidikuplokk varustab juhti kogu vajaliku infoga, mida kuvatakse ka suurel keskekraanil.

 

 

8- või 9-tolline puuteekraan

Info- ja meelelahutussüsteemi ekraani suurus sõltub valitud varustustasemest. Nutitelefoni funktsioonide kasutusvõimalus Bluetoothi, Apple CarPlay või Android Auto vahendusel kuulub Korando e-Motioni põhivarustusse.
Navigatsioonisüsteem on saadaval ainult 9-tollise ekraaniga.

 


 

Lõõgastav puhkeruum

Mitme eri tihedusega vahtmaterjalist istmepolstrid pakuvad suurepärast tuge õlgadele, seljale ja keha teistele toetuspunktidele, istmete paigutus jätab aga rohkelt ruumi lihtsaks sisenemiseks ja väljumiseks. Soojendusega esiistmed teevad sõitmise mugavaks ka külma ilmaga.

Mudeliversiooni Quartz valikvarustusena on saadaval nahksisu pakett, kuhu kuuluvad elektriliselt reguleeritav juhiise ja ventileeritavad esiistmed.

 


 

Ruumikasutuse uus standard

Alates pikkadest autoreisidest kuni lühikeste perekondlike väljasõitudeni rohelusse – Korando e-Motion saab säravalt hakkama igas olukorras. Selle pakiruum on üks mahukamaid omas klassis ning rohkelt võimalusi istmeid ühe- või mitmekaupa kokku klappida laseb autol kohaneda kõige erinevamate olukordadega.

Mudeliversiooni Quartz saab soovi korral varustada elektriliselt avatava tagaluugiga.